LINE CubeHeroes (winphone)

LINE CubeHeroes

LINE CubeHeroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LINE CubeHeroes, LINE'ın Windows Phone'a özel ücretsiz üçlü eşleştirme oyunu.

LINE CubeHeroes, LINE’ın oyun tarafında da başarılı olduğunu gösteren yapımlardan biri ve Windows Phone platformuna özel çıkan nadir oyunlar arasında.

Windows Phone telefonumuza ücretsiz indirip LINE ve Facebook arkadaşlarımızla dilersek tek başımıza oynayabildiğimiz bir üçlü eşleştirme oyunu olan LINE CubeHeroes’da Galaxy işgalcileri tarafından arkadaşlarımızı kurtarmaya çalışıyoruz. Küp kahramanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz kurtarma operasyonu işgalcilerin tüm küplerini yok ettiğimizde sona eriyor. Kısacası oyunu farklı yapan bir hikayesi bulunuyor.

Her yaştan kişinin oynayabileceği kolaylık ve çekicilikte olan bulmaca oyununda Stage ve Battle Mode olmak üzere iki seçeneğimiz bulunuyor. Battle Mode’da galaksideki en değerli elmasları toplamaya, Stage Mode’da ise verilen görevleri en yüksek puanla tamamlamaya çalışıyoruz. Her iki modu da tek başımıza veya sosyal ağ arkadaşlarımızla oynayabiliyoruz.

Oynanış ise diğer üçlü eşleştirme oyunlarından farklılık göstermiyor. Küpleri dikey ve yatay döndürerek aynı renkte küpleri eşleştiriyor ve en az üç küpü yan yana getirdiğimizde puan kazanmış oluyoruz. Tabii ki bunu kolaylıkla yapmamızı engelleyen küplerin arasına dizilmiş engeller ve bu engelleri kaldırmamızı kolaylaştıran güçlendiriciler bulunmakta. Oyun alanında hareket sayımızı ve canımızı da görebiliyoruz.

YORUMLAR