LINE 2.7.0.155 (winphone)
LINE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    9,935

  • Üretici

    Naver

Tüm platformlarda kullanabileceğiniz bu mesajlaşma uygulaması sayesinde kontaklarınızla iletişiminiz hiç kopmayacak.

LINE mesajlaşma uygulaması şu anda dünyanın en popülerleri arasında yer alıyor ve 230 ülkeden fazla yerde milyonlarca kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Yazılı, sesli, resimli ve videolu mesajlar göndermenize imkan tanıyan uygulamanın bu versiyonunu Windows Phone 8 işletim sistemli tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Uygulamanın diğer mesajlaşma uygulamalarından ayrıldığı en büyük nokta hem akıllı telefon ve tabletler için yaratılmış olması, hem de PC ve Mac sürümleri sayesinde kontaklarınızı diğer masaüstü ve laptop cihazlarınızdan da bulabilmenizi, konuşabilmenizi sağlaması. Diğer pek çok uygulamada PC'den kullanma seçeneği olmadığını düşünürsek LINE'ın bu konuda sağlayacağı kolaylıklardan bahsetmeye gerek bile yok.

İçerisinde duygularınızı yansıtmanıza imkan tanıyan onlarca farklı sticker barındıran uygulama aynı zamanda yeni sticker setlerini de indirebilmeniz için gerekli menüleri sunuyor. Windows Phone 8'in metro arayüzünden faydalanan LINE böylece alıştığınız arayüz tarzını size sunmaya devam ediyor. Hem 3G hem de Wi-Fi ağlar üzerinden çalışan uygulamayı tüm cihazlarınıza kurabilirsiniz ve böylece tanıdıklarınızla her yerden sohbet edebilirsiniz.

YORUMLAR