Logo Logo 1.0.0.0 (winphone)

Logo Logo

Logo Logo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Logo Logo, ünlü markaların logolarını bilmeye çalıştığınız ücretsiz bir Windows Phone oyunu.

Logo Logo, görsel hafızayı zorlayacak şekilde tasarlanmış harika bir Windows Phone oyunu. Adından da anlayacağınız üzere logoları tahmin ederek ilerliyor ve doğru olarak bildiğiniz her logo size artı puan kazandırıyor. Seviye 100’e ulaştığınızda ise oyunu mutlu sonla sonlandırmış oluyorsunuz.

Ünlü markaların logolarını bilmeye yönelik bu bulmaca oyununda her doğru yanıt sonrası 5 puan kazanıyorsunuz. İlk bölümlerde puan kazanmanın bir artısı olmasa da 50’den sonraki bölümlere geldiğinizde ipuçlarını kullanmanız gerektiğinden puanının önemini anlıyorsunuz. İpucu demişken oyunda tek bir ipucu seçeneği var ve sadece harfleri elemek için kullanabiliyorsunuz. Bir de oldukça pahalı. (20 puanı harcamanız gerekiyor.)

Logo bilginizi test edeceğiniz, görsel hafızanızı zorlayacağınız bulmaca oyununun oynanışı ise gayet basit. Açık bir şekilde gösterilen logonun hemen altında bulunan harflere sırayla dokunarak logonun ismini yazmış oluyorsunuz. Yanlış yerleştirdiğiniz harfler eksi olarak dönmüyor. (Daha heyecanlı olması açısından eklenebilirdi diye düşünüyorum.)

Sadece Windows Phone platformunda rastladığım Logo Logo oyununda tüm bölümler kilitli olarak geliyor. İlerledikçe yeni bölümlerin kilidini açabiliyorsunuz. Şu an için 100 bölüm bulunsa da ilerleyen güncellemelerle logo sayısının artırılacağı geliştirici tarafından söylenmiş.

Logo Logo Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz, boş zamanlar için ideal oyunlar arasında. Ücretsiz demişken soru ekranında reklamlar çıkıyor ancak bu oyunu etkilemiyor; kesinlikle rahatsız olmuyorsunuz.