Long Tweets 1.0.0.0 (winphone)

Long Tweets

Long Tweets
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Long Tweets, Twitter karakter sınırını ortadan kaldıran Windows Phone uygulamalarından biri.

Long Tweets, gerek mobilde gerekse de bilgisayar başındayken en çok kullandığımız sosyal ağ uygulamalarından Twitter’ın karakter sorununa çözüm getirmek amacıyla geliştirilmiş bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Windows Phone cihazınızda Twitter uygulamasını fazlasıyla kullanan biriyseniz ve de uzun tweet’ler atmayı seviyorsanız Twitter karakter sınırını kaldıran bu uygulama cihazınızda kesinlikle bulunmalı.

Dünya genelinde olan biteni anında öğrenebildiğimiz sosyal platformlardan biri olan Twitter’ın en beğenilmeyen özelliği 140 karakter sınırlamasıdır. Bu kısıtlama yüzünden tweet atarken ya kısaltma kullanırız ya da cümlemizin sonuna + işareti koyarak bir sonraki cümleye geçiş yaparız. Neyse ki Twitter’ın karakter sınırını kaldıran özel uygulamalar mevcut ve bunlar sayesinde dilediğimiz uzunlukta tweet’ler atabiliyoruz. Sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkan Long Tweets de bunlardan biri. Ücretsiz olarak sunulan uygulama uzun tweetinizi 140 karakter sınırına göre bölüyor ve tweetinizin başına otomatik olarak sayı koyuyor. (1/4, 2/4, 3/4, 4/4 şeklinde) Tweetiniz ne kadar uzun olursa olsun hiçbir sorun çıkartmadan çalışan uygulama ile tweetlerinizi kelime, cümle ve karakter bazında bölebiliyorsunuz.

Sadece Tweet gönderme üzerine kurulu bir uygulama olduğundan çok basit ve sıradan bir arayüz ile gelen Long Tweets uygulamasında tweetlerinizi resim olarak ta gönderebiliyorsunuz. Bu sayede karakter, cümle, kelime bölünmesine gerek kalmıyor ve destansı tweetinizin tümü kolaylıkla görüntülenebiliyor.

Tweetleri kaydetme seçeneğini de sunan uygulamayı Windows Phone cihazınıza ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.