LovePlanet (winphone)

LovePlanet

LovePlanet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LovePlanet, yeni bir kız ya da erkek arkadaş bulmak isteyenlerin flörtleşebileceği kişiler bulabileceği eğlenceli bir Windows Phone uygulaması.

LovePlanet, Windows Phone sahiplerinin çevrelerinde oturan ve yaklaşık 500 metreyi kapsayan alandaki kişiler ile tanışıp kaynaşma fırsatı bulabileceği bir Windows Phone flört uygulaması.

Arkadaşlık uygulaması olarak da nitelendirilen LovePlanet, yakın çevrneizdeki kişileri size sunarak beğenip beğenmediğinizi soruyor ve karşılıklı beğeniler olduğu durumda kişilerin sohbet etmesini sağlıyor. Böylece flört aşamasına geçebileceğiniz uygulama içerisinde isminizi vermeden anonim olarak mesajlaşabileceğiniz bir bölüm de bulunuyor.

Kullanması kolay ve eğlenceli olan uygulama sayesinde bir çok yeni arkadşa edinip hepsiyle iletişim kurabiliyorsunuz.

Yakışıklılık ve güzelliğinize göre alacağınız cevap ve beğenme sayıları daha da artıyor. Bu nedenle profiliniz için seçtiğiniz fotoğraflara dikkat etmeniz yararınıza oluyor.

Yakın çevrenizdeki kişilerin uygulamayı kullanmaya başlamasıyla birlikte daha da hareketlenen LovePlanet, böylece gittikçe büyüyen bir platform haline geliyor. Eğer yeni bir kız ya da erkek arkadaş arıyorsanız, LovePlanet'i Windows Phone'larınıza indirerek şansınızı denemeniz gerekiyor.

YORUMLAR