Lumia Gezegeni 1.2.1.0 (winphone)

Lumia Gezegeni

Lumia Gezegeni
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone dünyasını yakından takip etmeniz için Lumia Gezegeni size her bilgiyi Türkçe sunuyor.

Windows Phone uygulama dünyası ve oyun güncellenme haberlerini yakın bir şekilde takip etmeyi arzuluyorsanız Lumia Gezegeni isimli bu ücretsiz uygulama tam size göre. Yüzde yüz Türk yapımı bir uygulama olan Lumia Gezegeni, Windows Phone kullanıcılarını kapsayan önemli haberleri ve bilgileri sizinle paylaşıyor.

WindowsBang web sitesinin mobil bir uyarlaması olan Lumia Gezegeni farklı bir isim taşımasına rağmen web sayfasını kapsayan konuları ele alıyor. Gelişmekte olan bir web hizmetini mobil üzerinden yaygınlaştırmayı amaçlayan bu uygulama, Türkiye üzerinde teknoloji haberciliğinin gelişimi için önemli bir katkı da sağlamış oluyor.

Mobil tarayıcınızla da hemen hemen aynı arayüz ile karşılaşıyor olacaksınız ama bu uygulama hem ulaşımınızı kolaylaştırıyor hem de size özel çerezlerin uygulama içerisinde daha işlevsel olmasını sağlıyor.

Windows Phone kullanım rehberleriyle de dikkat çeken Lumia Gezegeni eğlence kanadını da eksik tutmayarak türlere göre en sevilen oyunların listesini sunuyor. Windows Phone gündemini Türkçe sunan Lumia Gezegeni takip edilmeye değer bir site.

ARTILAR

Abonelik sistemi

Ücretsiz

EKSİLER

Haber içerikleri zaman zaman aksayabiliyor