Madefire Comics & Motion Books 2015.312.1813.3748 (winphone)

Madefire Comics & Motion Books

Madefire Comics & Motion Books
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Madefire Comics & Motion Books, popüler çizgi romanların yanında her hafta ücretsiz çizgi romanlar sunan harika bir Windows Phone uygulaması.

Madefire Comics & Motion Books, sevdiğiniz tüm çizgi romanları tek bir yere toplama kolaylığı sunan ücretsiz bir Windows Phone uygulaması. Batman, Hellboy, Star Trek, My Little Pony, Transformers ve daha onlarca süper kahramanlar üzerine yazılmış klasik çizgi romanların yanında hikayenin içerisine sokan sesli çizgi romanların da bulunduğu uygulamada her hafta bir çizgi romanı da ücretsiz indirip okuyabiliyorsunuz.

Madefire, çapraz platform desteği sunan, Windows Phone cihazınızda kullanabileceğiniz en iyi çizgi roman okuma uygulamalarından biri. DC Comics, IDW, Dark Horse gibi dünya genelinde popüler yayıncıların yeni ve efsane çizgi romanlarına kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve cihazınıza indirerek anında okumaya başlayabileceğiniz uygulamada çizgi romanlar kategoriler şeklinde karşımıza çıkıyor. Günün ücretiz çizgi romanına en popüler çizgi romanlara, ücretsiz indirip okuyabileceğiniz çizgi romanlara rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Bu kategoriler haricinde özel bir yayıncının çizgi romanlarını takip edenler için ve her türde çizgi romanı okumayanlar için özel bölümler de bulunmakta.

Dave Gibbons, Bill Sienkiewicz, Mike Carey ve Liam Sharp gibi popüler isimlerin klasik çizgi romanlarına da yer veren uygulamanın en dikkat çeken, diğer çizgi roman uygulamalarında görmediğim özelliği sesli çizgi romanlar da içermesi. Hareketler, ses efektleri ve müzikler çizgi roman okuma zevkinizi ikiye katlayacak.

Ücretli çizgi romanları TL cinsinden sunan ve ücretsiz kategorisinde de Transformers gibi popüler eserleri barındıran Madefire’da çizgi romanları çevrimiçi okuma seçeneği yok. Hangi çizgi romanı seçerseniz seçin öncelikle indirmeniz gerekiyor. Bir noktada iyi çünkü sevdiğiniz tüm çizgi romanları cihazınıza tek seferde indirip yolculuk esnasında internet bağlantısına ihtiyaç duymadan yani çevrimdışı okumanın keyfini çıkartabilirsiniz.

YORUMLAR