Mail 8.4.0.2 (winphone)

Mail

Mail
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mail, Windows Phone cihaz sahipleri için geliştirilmiş Gmail uygulamalarından biridir.

Mail, Windows Phone telefonunuz üzerinden Gmail hesabınıza bağlanarak e-postalarınızı görüntülemenize ve yanıtlamanıza izin vermektedir. Kullanımı basit, hızlı ve sorunsuz arayüz üzerinden e-posta alışverişinizi sağlayabileceğiniz uygulama tamamen ücretsiz ve reklam içermiyor.

Google, e-posta servisi Gmail’i Windows Phone platformuna getirmemekte ısrarcı ve bu platform için uygulama geliştirenler bu boşluğu kapatmak adına ellerinden geleni yapıyor. Öyle ki şu ana kadar geliştirilen Gmail uygulamaları, resmi uygulamayı aratmayacak kadar kaliteli ve işinizi fazlasıyla görüyor. E-postaları okuma, silme, arşivleme, işaretleme, gönderilen e-postaları – taslakları – etiketleri yönetme, kişileri yönetme, arama ve tabii ki yeni e-posta oluşturma özellikleri ile donatılan bir başka Gmail uygulaması da “Mail”.

Mail, arayüzü bir kenara bırakırsak mobilde eksiksiz bir Gmail deneyimi sunduğunu söyleyebilirim. Temel e-posta işlevlerini rahatlıkla yerine getirebilen uygulama üzerinden Gmail hesabınızı yönetmenizin yanı sıra yeni bir Google hesabı oluşturma şansına da sahipsiniz.

Windows Phone telefonunuz için daha gelişmiş bir Gmail uygulaması arıyorsanız MetroMail’i kesinlikle öneririm.

YORUMLAR