Manga Blaze 3.1.3.0 (winphone)

Manga Blaze

Manga Blaze
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Manga Blaze, yüzlerce popüler mangayı ücretsiz olarak okuyabileceğiniz, indirebileceğiniz bir Windows Phone uygulaması.

Manga Blaze, dijital ortamda da Japon çizgi romanları (manga) okumayı seviyorsanız kesinlikle indirmeniz gereken bir uygulama. Dünya genelinde en çok okunan mangaları ücretsiz olarak okumanın yanında mobil cihazınıza indirerek çevrimdışı durumda da okumanıza izin veren uygulama ücretsiz kategorisinde denediğim en iyi manga okuma uygulaması diyebilirim.

Naruto, Bleach, Fairy Tail, One Piece, Dengeki Daisy, Toriko, Nisekoi dahil çok sayıda mangayı ücretsiz olarak sunan yegane uygulama olan Manga Blaze, Windows platformuna özel hazırlanmış ve eski telefon / tabletlerde de rahatlıkla çalışıyor.

Uygulamada mangalar kategorilere ayrılmış olarak gelmiyor. Başlangıç ekranında sol panelden tek tıkla tüm mangalara ulaşabiliyorsunuz. Oldukça uzun bir liste var ve hepsinin ücretsiz olması oldukça güzel. Eğer özel olarak okumak istediğiniz bir manga varsa arama kutusunu kullanarak dilediğiniz manganın dilediğiniz bölümüne kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.
Mangaların yeni bölümleri yayınladıkları anda bildirimde bulunarak haberdar eden uygulamada mangalar hakkında kısa bilgilere de ulaşabiliyorsunuz. Kim tarafından yazılmış, kaç bölümden oluşuyor, satışta mı, konusu ne? gibi detayları görebiliyorsunuz. Okuma ekranı da oldukça güzel hazırlanmış. Burada en çok manganın istenilen bölümlerine anında ulaşma kolaylığı sunan “Chapters” butonunu sevdim.

Mangaları çevrimiçi ve çevrimdışı okuma imkanı sunan uygulamanın en beğendiğim özelliklerinden birisi de cihazlar arası senkronize özellikli favoriler seçeneği. Mobilde okuduğunuz bir mangayı favorilerinize eklediğiniz vakit Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda da eklemiş oluyorsunuz.

Yüzlerce popüler mangaya ücretsiz olarak okuyabildiğimiz ve sınırsız indirebildiğimiz tek uygulama olan Manga Blaze’in tek eksi yanı kendi mangalarımızı okumamıza izin vermemesi. Bunun dışında kesinlikle platformdaki en iyi manga okumalarından biri.

YORUMLAR