Manuganu 2 1.0.0.0 (winphone)
Manuganu 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    148

  • Üretici

    Alper Sarıkaya

Manuganu 2, harika 3 boyutlu grafik ve müziklere sahip Türk yapımı aksiyon oyunudur.

Manuganu 2, 3 boyutlu karakter ve mekan modellemeleriyle, özel efektleriyle, hareketli ve özgün müzikleriyle dikkat çeken başarılı bir Türk yapımı aksiyon oyunudur. Hızlı düşünmenizi ve hareket etmenizi gerektiren oyunlardan hoşlanıyorsanız Manuganu 2’ye bayılacaksınız.

Alper Sarıkaya’nın beğenilen aksiyon oyunu Manuganu’nun devam oyununda maceraya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Karakterimiz uçma, yüzme ve yuvarlanma yetenekleri kazanmış olarak geri döndü. Bazı özelliklerinin de iyileştirildiği karakterimiz engelleri aşmak için kimi zaman uçacak, kimi zaman dokunduğunuzda öldüren balıkların arasına dalacak, kimi zaman da alevlerin arasından geçecek. Seviyeyi tamamladığınızda da bölüm sonu canavarı sizi bekliyor olacak. Onları alt etmek ise hiç kolay değil.

Zorluk seviyesinin olmadığı oyunu kanyon, uçurum, orman ve volkan adını taşıyan 4 farklı mekanda oynuyoruz. Her bölüm 10 seviyeden oluşuyor. 10. seviyeye ulaştığımızda bölüm sonu canavarı ile baş başa kalıyoruz. Volkan bölümündeki canavarı da yendiğimizde hem biz hem de karakterimiz mutlu sona ulaşmış oluyor, Daadi’yi hapsolduğu yerden kurtarıyoruz.

YORUMLAR