MANUGANU 1.0.2.0 (winphone)
MANUGANU
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    153

  • Üretici

    Alper Sarıkaya

Manuganu, telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz 3 boyutlu sonsuz koşu oyunudur.

Manuganu, Windows Phone 8’li akıllı telefon ve tabletlerle oynanabilen sonsuz koşu türünde bir mobil oyundur. İster İngilizce, isterseniz de Türkçe olarak oynayabileceğiniz 3 boyutlu koşu oyununda sallanan çekiçlerden, alev püskürten mekanizmalardan, her an üzerinize düşebilecek buzullardan kaçacak, koşacak ve iplerden kayacaksınız.

3 boyutlu grafiklerle 3 farklı mekanda geçen oyunda Manuganu adlı bir çocuğu yönetiyoruz. Yol boyunca karşımıza çıkan dev kayalar, alevler ve çeşitli engeller arasında geçiyor, taş ve madalyonları toplamaya çalışıyoruz. Dokunmatik kontrolleri kullanarak veya kaydırma hareketleriyle karakterimizi yönlendirebiliyoruz.

Alper Sarıkaya tarafından geliştirilen Manuganu, oynanış açısından diğer sonsuz koşu oyunlarından oldukça farklı. Durma özelliği sayesinde üzerinize gelen kayalardan, alevlerden ve diğer düşmanlardan kaçabiliyor, koşu modundan tırmanma moduna geçiş yaparak engelleri daha rahat aşabiliyorsunuz. Karakterimiz duvardan kayabiliyor, duvarlara zıplayabilir, yuvarlanabiliyor, blokları kırabiliyor.

Özgün müzikler ve kaliteli grafikler eşliğinde Türkçe olarak oynayabileceğiniz bir platform oyunu arıyorsanız Manuganu iyi bir seçim olacaktır.

YORUMLAR