Mars Pop (winphone)

Mars Pop

Mars Pop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mars Pop, Windows Phone telefonunuzda online oynayabileceğiniz tek baloncuk vurmaca oyunu.

Mars Pop, Windows Phone telefonunuzda arkadaşlarınızla beraber veya dünya genelinde kişilerle oynayabileceğiniz çevrimiçi balon vurma oyunu. Talking Tom, Angela, Pierre oyunlarının yapımcısı tarafından hazırlanan oyunda Mars’a yolculuğa çıkıyorsunuz.

Mobilde oynanabilen tek çok oyunculu baloncuk vurmaca oyunu olarak karşımıza çıkan Mars Pop’ta amacınız elinizdeki renkli baloncuyu aynı renkteki baloncuklarla birleştirerek patlatmak ve oyun alanını balon kalmayacak şekilde temizlemek. İlk etap tahmin edeceğiniz üzere oyuna ısınmanızı sağlayan, yapay zekaya karşı oynadığınız açmanızla bitirdiğiniz olabildiğince basit bir bölümden oluşuyor. Rengarenk balonları nasıl temizleyeceğinizi öğrendikten sonra iki seçeneğiniz var: Rastgele seçilmiş kişilere karşı oynamak veya Facebook arkadaşlarınıza karşı oynamak.

Oyun online üzerine kurulu olduğundan bir profil de oluşturmanız gerekiyor. Eğitim bölümünü tamamlamanızın ardından kendinize takma bir isim buluyorsunuz. Ülke seçimi otomatik olarak yapılıyor. Karşılaştığınız kişileri her yendiğinizde sıralamada bir adım daha yükseliyor ve üst sıralarda kendinize yer buluyorsunuz. Tabii ki bu başarıyı sağlayabilmek için fazlaca süre harcamanız gerekiyor.

Oynaması basit, eğlenceli eşleştirme oyunlarını seviyorsanız Mars Pop, çoklu oyuncu moduyla sizi uzun süre ekran başına kilitleyecek kalitede.

YORUMLAR