Medieval Apocalypse 1.3.0.0 (winphone)

Medieval Apocalypse

Medieval Apocalypse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    61

  • Üretici

    Obumo Games

Medieval Apocalypse ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir Windows Phone oyunudur

Medieval Apocalypse bize Orta Çağ'da geçen fantastik bir hikaye sunan aksiyon RPG türünde eğlenceli bir rol yapma oyunudur.

Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Medieval Apocalypse'de büyü gibi fantastik öğelerin yer aldığı bir dünyada ortaya çıkan zombilerin neden olduğu kargaşa konu alınıyor. Hiç yoktan beliren zombi orduları yeryüzünde masum insanlar için tehlike oluşturmaya başlamıştır ve terör her yanda kol gezmektedir. Bu gidişata dur diyebilecek kahramanımız ise zombilerin karşısına dikiliyor ve üzerine akın akın gelen zombilerle mücadele etmeye başlıyor.

Kılıç ve kalkan kullanan bir şovalye olan kahramanımız yakın dövüş yeteneklerinin yanında düşmana büyük hasar verebilen özel yeteneklerini de kullanıyor. Zombileri yok ettikçe tecrübe puanı kazanabiliyoruz ve kahramanımızın özel yeteneklerini geliştirebiliyoruz. Bunun yanında altınları toplayarak yeni zırhlar, kılıç ve kalkanlar satın alabiliyoruz. Oyun Diablo gibi hack & slash türünde gerçek zamanlı aksiyon sunuyor ve bizi sürekli aksiyona dahil ediyor.

Medieval Apocalypse tatmin edici bir grafik kalitesine sahip. Oyundaki bölümler ve görevler rastgele olarak yaratılıyor ve bu sayede oyunu her oynayışımızda farklı bir tecrübe yaşıyoruz. Eğer rol yapma oyunlarını seviyorsanız Medieval Apocalypse hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR