MEGA Privacy 2.0.6.81 (winphone)

MEGA Privacy

MEGA Privacy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone cihazlarınızdaki verilerinizi MEGA bulut depolama hesabınıza yükleyerek, istediğiniz her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

MEGA Privacy uygulaması ile Windows Phone işletim sistemli cihazlarınızdaki verilerinizi buluta yedekleyebilir ve güvenle saklayabilirsiniz.

Kullanım oranı her geçen gün artan bulut depolama servisleri, yanımızda taşınabilir bellekler taşımamıza gerek kalmadan akıllı telefonlarımızdan kolayca erişim imkanı sağlıyor. Ücretsiz olarak sunulan popüler servislerden biri olan MEGA Privacy uygulaması da 50 GB’lık depolama alanı sunuyor. Uygulamayı kurduktan sonra cihazınızın hafızasına ve hafıza kartınıza direkt olarak erişim sağlayabiliyor, tüm şifrelendirmelere izin vererek üçüncü şahısların erişimini engelleme ve veri aktarma seçeneğini kullanabiliyorsunuz.

MEGA servisinde yer alan dosyalarınıza her türlü erişim imkanı sunarak dosya silme, yeniden adlandırma, taşıma ve klasör oluşturma gibi işlemlere de izin veren MEGA Privacy uygulamasına eşitleme izni vererek fotoğraf ve videolarınızı otomatik olarak arşivinize yükleyebiliyorsunuz.