Megapolis 1.0.0.5154 (winphone)

Megapolis

Megapolis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Megapolis, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz Türkçe en iyi şehir kurma oyunu.

Megapolis, hayalinizdeki şehri kurma fırsatı veren popüler mobil oyunlar arasında ve artık Windows Phone cihazlarımızda da resmi olarak yer alıyor. Windows Phone’da da ücretsiz karşımıza çıkan popüler şehir kurma oyununda bir şehrin alt yapısını oluşturan tüm birimler mevcut ve bunları kullanarak kafamızdaki şehrin temelini atıyor ve rüya şehrimizi yavaş yavaş geliştirmeye, büyütmeye başlıyoruz.

Android ve iOS platformunda milyonlarca indirmeye ulaşan şehir kurma oyunlarından Megapolis de simülasyon severlerin eksikliğini hissettiği yapımlar arasındaydı ve nihayet indirilebilir durumda. Yüksek kalitede detaylı hazırlanmış görsellere yer verilen simülasyon oyununda yapımcıya göre göz kamaştıran şehrimizi meydana getiren 700’den fazla bina var. Ayrıca şehrimizde ulaşımı sağlamak, ekonomiyi canlandırmak adına inşa edebileceğimiz çok sayıda yapı mevcut. Havaalanları, limanlar, petrol ve gaz madenciliği, elektrik santralleri yapabildiklerimizden sadece birkaçı.

Fazla detay sunduğundan tablette oynaması daha zevkli olduğunu düşündüğüm şehir simülasyonu oyununda şehrimizi yalnız başımıza oluşturabildiğimiz gibi komşu edinip şehir planını birlikte çizme şansına da sahibiz. Tabii ki bunun için internete bağlı olmamız ve sosyal ağ hesaplarımızı bağlayarak arkadaşlarımızı davet etmemiz gerekiyor. (Tek başınıza oynarsanız internete bağlı olmak zorunda değilsiniz.)

Hem kara hem de deniz tarafında şehrimizi genişletme imkanı tanıyan Megapolis oyunu da her simülasyon oyunu gibi yavaş işliyor. Şehrinizin tamamlanmış halini görmeniz oldukça zamanınızı alacak diyebilirim. Tabii ki altın satın alıp gelişim sürecini hızlandırmanız mümkün.

Tamamlaması zaman alan görevler ve görev sonu ödül ve başarımlar da sunan Megapolis’i şehir simülasyon oyunlarından keyif alan herkese öneririm. Hem görsel açıdan kaliteli, hem ücretsiz, hem de tamamen Türkçe bir şehir kurma oyunu bulmak hele ki Windows Phone Mağazası’nda oldukça zor.