MetroMail 1.4.2.0 (winphone)

MetroMail

MetroMail
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MetroMail, Windows Phone platformu için geliştirilmiş en iyi Gmail uygulamasıdır.

MetroMail, Windows Phone 8’li akıllı telefonlarla uyumlu eksiksiz bir Gmail uygulamasıdır. Gmail’in öne çıkan tüm özelliklerini mobil cihazınızdan kullanabilmenizi sağlayan gelişmiş özelliklere sahip e-posta uygulaması şık ve kolay kullanımlı arayüzü ile de dikkat çekiyor.

Windows Phone platformu için geliştirilmiş en iyi Google Voice istemcilerinden biri olan MetroTalk’un geliştiricileri tarafından hazırlanan MetroMail, e-posta saklama, etiketleme, yıldızlama, gelen kutusu seçenekleri gibi Gmail’e özel tüm özellikleri mobil cihazınızdan kolay bir şekilde kullanabilmeniz için tasarlanmış bir uygulama.

Direkt Gmail sunucularına bağlanması ve parolarınınızı asla saklamaması yönünden oldukça güvenilir bir uygulama olan MetroMail, birden fazla Gmail hesabını destekliyor. Farklı adlara sahip gmail hesaplarınızı eklemeniz için tek yapmanız gereken “add new” butonuna dokunmak. Dilediğiniz e-postayı kaldırmak ve başlangıç ekranınıza sabitlemek te bir o kadar kolay ve zahmetsiz. Önemli e-postalarınızın düştüğü Birincil klasörü, sosyal ağ hesaplarınızdan güncellemeler içeren Social klasörü ve çeşitli ürün tanıtımlarına ilişkin e-postaların biriktiği Promotions klasöründeki e-postalarınızı tek tek görebilir veya “All Mail” seçeneği ile tüm e-postalarınızı aynı ekranda görüntüleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra çevrenize eklediğiniz kişilerden gelen e-postaları ve önemli olarak işaretlenen e-postalara da kolayca ulaşmanız mümkün.

Yeni e-postalardan anında haberdar olmanızı sağlayan anlık bildirim desteği de sunan başarılı Gmail uygulaması MetroMail’in tüm özelliklerini 30 gün süreyle ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Deneme süresinin ardından 4,00 TL ücret ödeyerek en iyi Gmail uygulaması olarak gösterilen bu istemciyi kullanmaya devam edebilirsiniz.

MetroMail Özellikleri:

  • E-posta arşivleme, yıldızlama, etiketleme
  • Gelen kutusu sekmeleri desteği
  • Yeni e-postalar için anlık bildirimler
  • Birden fazla hesap desteği
  • Uzun HTML e-postalarının düzenli olarak işleme
  • Cihazlar arası senkronizasyon özellikli canlı kutucuklar
  • Gönderilen e-posta ekleri için SkyDrive desteği
  • Düşük hafızalı cihazlar için bellek optimizasyonu
  • Son alınan e-postaları arka planda indirme

YORUMLAR