Microsoft Calls+ 1.0.0.0 (winphone)

Microsoft Calls+

Microsoft Calls+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Microsoft Calls+, Windows Phone telefonunuzun arama bekletme ve yönlendirme ayarlarını daha kolay yapmanızı sağlıyor.

Microsoft Calls+ (Calls Extras), Windows Phone telefonunuzun arama ayarlarını yapılandırmanıza yardımcı olan bir uygulama. Microsoft’un kendi platformu için hazırladığı resmi uygulama, ayarlar bölümüne yeni seçenekler ekleyerek arama yönlendirme, bekletme gibi yer yer gerek duyulan özellikleri daha kolay etkinleştirmenize imkan veriyor.

Windows Phone platformunda aramalarınızı başka bir numaraya yönlendirmek ve arama geldiği vakit bekletme yapmanıza izin veren hali hazırda Network+ adında Microsoft tarafından geliştirilmiş bir uygulama mevcut. Ancak daha detaylı arama ayarlarına imkan veren bu uygulama tüm Windows Phone cihazlarda olması gerektiği gibi çalışmıyor. Calls+ veya Calls Extras uygulaması hem tüm Windows Phone 8.1 cihazlarda çalışacak şekilde hazırlanmış, hem de Network+ uygulamasından çok daha fonksiyonel.

Ayrı bir uygulama olarak gözükmeyen başka bir deyişle doğrudan telefonunuzun ayarlar menüsüne yerleşen Calls+’da aramalarınızı üç farklı durumda yönlendirilecek şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Bu seçenekler; Meşgul olduğumda, Yanıt veremediğimde ve Ulaşılamaz olduğumda şeklinde. Üçünden dilediğinizi etkinleştirebiliyor, kapatabiliyorsunuz. Burada dikkat çeken bir nokta SIM 1 ve SIM 2. Eğer çift sim kartı destekleyen bir Windows Phone cihazınız varsa iki sim kartınız için de ayrı ayrı ayarlama yapabiliyorsunuz.

Arama bekletme ve yönlendirme ayarlarını değiştirme işlemini pratik bir hale getiren Calls+ uygulamasını yüklediğiniz vakit telefonunuzun ayarlar menüsü altına ekstradan arama ayarlarının getirildiğini, ayrı bir uygulama olmadığını tekrar hatırlatayım.

YORUMLAR