Microsoft Minesweeper 1.0.0.0 (winphone)

Microsoft Minesweeper

Microsoft Minesweeper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Microsoft Minesweeper, geleneksel mayın tarlası oyununun grafik ve ses bakımından güncellenmiş sürümüdür.

Microsoft Minesweeper, tüm zamanların en yaygın Windows oyunlarından biri olan mayın tarlasının Windows Phone platformu için özel olarak hazırlanmış versiyonudur. Mayın tarlası oyununu daha zengin grafik ve sesler eşliğinde sunan oyun, tamamen ücretsizdir.

Basit bir hafıza ve mantık oyunu olan Minesweeper, tüm bilgisayar kullanıcılarının bildiği mayın tarlası oyunun yeni nesil mobil cihazlara uyarlanmış sürümü. Grafikleri kadar ses efektleriyle de bilgisayarlarımızda oynadığımız standart mayın tarlası oyunundan farklılık gösteren oyunda amacımız yine aynı. Boş kareleri açmak ve içlerinde mayın olanları açmaktan kaçınmak. Tabii ki boş kareleri açarken fazla düşünmemeniz gerek. Öyle ki düşündüğünüz her saniye puanınızın düşmesine sebebiyet veriyor. Dolayısıyla en yüksek puan için hızlı davranmalısınız.

Farklı zorluk seviyelerine yer verilen yeni nesil mayın tarlası oyunu, Xbox LIVE hesabınızla entegre şekilde çalışmaktadır. Xbox Live hesabınıza giriş yaparak başarı kazanabilir, arkadaşlarınızla oynayabilir, puanınızı tabloda göstertebilir, oyun istatistiklerinizi takip edebilirsiniz.

Eğlenceli, bağımlılık yaratan oyunlardan biri olan mayın tarlasının yeni yüzünü Windows Phone’lu akıllı telefon ve tabletinize kesinlikle yüklemelisiniz.

YORUMLAR