Mind Your Step (winphone)

Mind Your Step

Mind Your Step
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mind Your Step, reflekslerinizi konuşturarak müziğin ritmini yakalamaya çalışacağınız bir Windows Phone oyunu.

Mind Your Step, bir dönemin popüler refleks geliştirme oyunlarından Don't Tap The White Tile ve Piano Tiles oyunlarından fazlasıyla esinlenerek hazırlanmış farklı yönleriyle Windows Phone Mağazası’nda öne çıkıyor ve ücretsiz olarak indrip oynayabiliyoruz.

Reflekslerinizi geliştirirken bir yandan da müziğin ritmini yakalayabileceğiniz tarzda harika bir beceri oyunu olan Mind Your Step’de koyu kutucuklar üzerinden ilerlemeye çalışıyoruz. Bunu olabilidiğince seri bir şekilde yapmamız isteniyor. Koyu kutucuklara ne kadar hızlı dokunursak müziğin ritmini o kadar iyi yakalayabiliyoruz. Basma hızımıza göre akan müzik açık renkteki kutucuklara dokunduğumuzda sonlanıyor.

Piano Tiles oyunundan farklı olarak popüler müzikleri karşımıza çıkaran yapımda 10 farklı oyun modu bulunuyor. Parmak hızımızı ölçen modlardan hepsini denemenizi öneririm. Zamana karşı, sonsuz, arcade tarzlarının tümü zevkli. Modlardan bahsetmişken oyunda farklı oynanış biçimleri de mevcut.

Mind Your Step, animasyonlarla süslenmiş göz yormayan görseller eşliğinde bir yandan müzik dinlerken diğer yandan reflekslerinizi çoşturabileceğiniz enfes bir Windows Phone oyunu.