Mini Football: Mobius 1.0.0.5 (winphone)

Mini Football: Mobius

Mini Football: Mobius
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Football: Mobius oyununda küçük sevimli minyonlar yeşil sahalara iniyor.

Animasyon filmi kadar oyunu ile de kendinden söz ettirmeyi başaran Minion Rush oyununun unutulmaz kahramanlarını sahalara taşıyan Mini Football, hem tek başınıza hem de çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz bir futbol oyunu.

Tamamen ücretsiz olan, rahatsız edici reklamlarla oyun keyfinizi bölmeyen Mini Football oyununda 50 milli takım bulunuyor. Yabancı bir oyun olmasına karşın seçebileceğiniz takımlar arasında Türkiye de mevcut. Takımınızı seçtikten sonra nasıl oynayacağınıza karar veriyorsunuz. Teke tek oynayabilir, turnuvalara katılabilir veya kendi oyununuzu kurup kendinize rakip arayabilirsiniz.

Mini Football, 2 boyutlu futbol oyunu ve boş dakikalarınızı süsleyecek kadar kaliteli. Çok ta basit oynanışa sahip. Oyuncunuzu kontrol etmek için ekranda beliren yön tuşlarına dokunmanız yeterli. Yön tuşları haricinde şut, kontrol vb. hiçbir kontrol seçeneği yok zaten ihtiyaç ta duymuyorsunuz.

Mobilde sıradan futbol oyunlarından sıkıldıysanız, profesyonel olmayan ancak sizi eğlendireceğinin garantisini verebileceğim Mini Football oyununa kesinlikle göz atmalısınız.

YORUMLAR