Modern Combat 5: Blackout 1.0.2.0 (winphone)

Modern Combat 5: Blackout

Modern Combat 5: Blackout
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,948

  • Üretici

    Gameloft

Modern Combat 5: Blackout eğer FPS oyunlarını seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir mobil oyun

Modern Combat 5: Blackout bize en kaliteli oyun tecrübesini yaşatmayı amaçlayan bir mobil FPS oyunudur.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz Modern Combat 5: Blackout'da dünyanın kaderi sizin elinizde. Modern Combat serisisnin bu yeni oyununda terör nedeniyle kıyametin eşiğine gelmiş dünyada suçluların peşine düşmekteyiz. Dünyayı parçalayacak bir plan yürüten azılı bir teröristin kim olduğunu keşfetmeye çalışırken tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkıyoruz.

Modern Combat 5: Blackout mobil oyunlar alanında tanınan bir isim olan Gameloft'un geliştirdiği bir başka başarılı yapım. FPS oyunları arasında bir başyapıt olmaya aday olan Modern Combat 5: Blackout'da hem tek kişilik oyun modunda hem de çok oyunculu oyun modunda bolca aksiyon bizi bekliyor. Oyuna 4 farklı kahraman sınıfından birini seçerek başlamaktayız. Bu kahraman sınıfları kendilerine has yeteneklere sahipler ve oyunda ilerledikçe bu yetenekleri geliştirebiliyoruz. Ayrıca birçok farklı silah seçeneği de oyunda ilerledikçe karşımıza çıkıyor.

Modern Combat 5: Blackout'un tek kişilik oyun modunda Tokyo'dan başlayan ve Venediğe kadar uzanan bir yolculuğa çıkıyoruz. Farklı görevleri gerçekleştirebildiğimiz tek kişilik oyun modunun yanında çok oyunculu modda takımlar kurarak diğer oyuncularla da çarpışabiliyoruz.

Modern Combat 5: Blackout tercihlerinize göre yapılandırabileceğiniz bir kontrol sistemi sunuyor. Bu sayede oyunu rahatça oynayabiliyorsunuz. Eğer Windows Phone mobil cihazınızda gerçekten kaliteli bir oyun oynamak isterseniz Modern Combat 5: Blackout'u deneyebilirsiniz.

YORUMLAR