Modifiyeli Şahin Park Etme 1.0.0.0 (winphone)

Modifiyeli Şahin Park Etme

Modifiyeli Şahin Park Etme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Modifiyeli Şahin Park Etme, Windows Phone'daki en iyi şahin drift ve park etme oyunu.

Modifiyeli Şahin Park Etme, hemen hepimizin kalbini çalan şahinle drift yapma ve park etme deneyimi yaşatan ücretsiz bir Windows Phone oyunu. Görsel olarak üst seviye olmadığından her Windows Phone cihazınızda sorunsuzca çalışan simülasyon oyununda şahin kullanmanın zevkine varıyoruz.

Windows Phone platformunda modifiye seçenekleri de sunan en iyi şahin kullanma oyunu olduğunu düşündüğüm Modifiyeli Şahin Park Etme oyununda drift ve park etme becerimizi ölçen 100’den fazla bölümle karşılaşıyoruz. Drift yapacağımız üç farklı yer, hareketli ve sabit engeller arasından geçerek aracımızı park edeceğimiz süre sınırlı üç farklı otopark bulunuyor.

Ne çok kaliteli ne de çok göze batan görsellere sahip olan şahin oyununda drift ve parkta gösterdiğimiz üstün başarıdan sonra aracımızı modifiye edebiliyoruz. Modifiye seçenekleri arasında 9 farklı renk, 8 farklı spoiler, 5 farklı jant, 6 farklı egzoz ve plaka bulunuyor.

Bir simülasyon oyunu olduğundan kontrollerden bahsetmeden olmaz. Şahin drift ve park etme oyununda aracımızı kaydırmak ve park etmek için çok çaba sarf etmemiz gerekmiyor. Direksiyon simidi, gaz ve fren pedalı, vites kolu çok iyi işliyor; kanser edici düzeyde değil. Ancak bunların yerini dilediğimizce değiştiremiyoruz.

YORUMLAR