MOLOME 0.7.2.0 (winphone)
MOLOME
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Molome, çapraz platform destekli popüler fotoğraf paylaşım uygulamasıdır.

Molome, çapraz platform desteği sunan fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Popüler sosyal ağ uygulamalarından biri olan Molome, fotoğraflarınızı eğlenceli ve kolay bir şekilde paylaşmanın en iyi yoludur.

Instagram’a oldukça benzeyen ancak daha fazla sosyal içerik sunan Molome, çeşitli filtrelerle fotoğraflarınızı renklendirebileceğiniz, kenarlık ekleme, döndürme, kontrast ve canlılık ayarlama gibi seçenekler içeren bir fotoğraf düzenleme ve paylaşma platformudur.

Fotoğraflarınızı daha eğlenceli kılmak adına çeşitli çıkartmalar ve kenarlıklar sunan popüler fotoğraf paylaşım uygulamasını ücretsiz hesabınızı oluşturarak veya Facebook hesabınızla giriş yaparak kullanmaya başlayabilirisiniz. Diğer sosyal ağ uygulamalarındaki gibi Twitter ve Facebook arkadaşlarınızı bulabilir, kendi profilinizi oluşturabilir ve profil fotoğrafı ekleyebilirsiniz.

Molome aracılığıyla düzenlediğiniz fotoğrafları Google+, Twitter, Facebook ve daha pekçok sitede paylaşabilirsiniz. Fotoğraflarınızı Google Drive ve Dropbox hesabınıza aktarmanız da mümkün. Uygulamada gizlilik ayarı da mevcut. Fotoğraflarınızı herkesin göreceği şekilde veya sadece arkadaşlarınızın ve kendinizin göreceği şekilde paylaşabilirsiniz. Yüklediğiniz ve paylaştığınız her fotoğraf için çeşitli rozetler kazanabilirsiniz.

YORUMLAR