Mou 2.7.5.0 (winphone)

Mou

Mou
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mou, evcil bir hayvanın bakımını üstlendiğiniz eğlenceli bir Windows Phone oyunu.

Mou, Android ve iOS’ta oldukça popüler olan Pou hayvan besleme oyununu Windows Phone cihazımıza taşıyan en başarılı kopya diyebilirim. Pou oyununda gördüğümüz pek çok şey bu oyunda da mevcut ve en güzeli de tamamen ücretsiz indirip oynayabiliyoruz.

Çok basit görsellere sahip olduğundan oldukça ufak boyutlu olan Mou oyununda evcil bir hayvanın bakımını üstleniyoruz. Sanal ortamda hayvan beslemek ne kadar keyifli olabilir ki ? sorusunu sorabilirsiniz ancak oyunu oynamaya başladığınızda bu düşüncenizi sileceğinize eminim. Oyun, gerçek bir evcil hayvanla yapabilecek her şeyi yapmamıza izin veriyor. Evcil hayvanımızı tıpkı gerçekteki gibi besleyebiliyor, onunla oyunlar oynayabiliyor, altını pislediği vakit temizliğini yapabiliyor, enerjisi bittiğinde uykuya hazırlanmasına yardımcı olabiliyoruz. Tabii ki hastalığında özel ilgi göstermemiz gerektiğini de ekliyim.

Evcil hayvan almakta ısrar eden teknoloji meraklısı çocuğunuz veya küçük kardeşiniz için seçebileceğiniz en iyi oyunlarından biri olan Mou’da evcil hayvanımızı ne kadar mutlu edersek o kadar para kazanıyoruz. Kazandığımız paraları ona yeni yiyecek ve içecekler, oyuncaklar almak için kullanabiliyoruz.

Mou, evde köpek, kedi gibi evcil hayvanları besleyecek yeriniz olmamasına rağmen evcil hayvan bakımını üstlenmekte ısrarcı çocuğunuz için indirip beğenisine sunabileceğiniz en ideal mobil oyun diyebilirim.

YORUMLAR