MX Player 2015.107.826.5529 (winphone)
MX Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    9,307

  • Üretici

    J2 Interactive

MX Player, Android platformunun popüler medya oynatıcısı.

MX Player, özellikle mobil cihazlarında film izlemek isteyen kullanıcılara hitap ediyor ve çok çekirdekli kod çözme, altyazı hareketleri, çocuk kilidi gibi birçok medya oynatıcısında olmayan özellikleri sunuyor.

Windows Phone 8.1’li cihazınızda kullanabileceğiniz MX Player, geliştirilme aşamasında iken sunulduğundan pek çok özelliği bünyesinde barındırmıyor ve biraz sorunlu çalışıyor diyebilirim. Ancak bu, sonraki güncellemelerle düzelecek ve zamanla Android telefonlarımızda kullandığımız MX Player’dan farklı olmayacak diye düşünüyorum.

J2 Interactive tarafından geliştirilen MX Player’ın en önemli özelliği çok çekirdekli kod çözme gerçekleştiren ilk video oynatıcı olması yani cihazınızın donanıma göre performans sunması. Bu yönden orta ve üst seviye bir Windows Phone telefona sahipseniz filmlerinizi çok daha akıcı bir şekilde izleyebilirsiniz. Oynatıcının diğer bir beğendiğim özelliği ise altyazının konumunun, metnin boyutunun ayarlayabiliyor olması ve ileri – geri kaydırarak senkronizasyon sorununun ortadan kaldırılabiliyor olması.

MX Player’ın Windows Phone sürümü şu an için Android sürümü kadar başarılı değil ancak resmi uygulama olduğundan çok geçmeden tamamlanmış sürümü yayınlanacak ve eksiklikleri giderilecektir diye düşünüyorum.

YORUMLAR