My Boo 1.13.0.0 (winphone)

My Boo

My Boo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Boo, Windows Phone telefonunuzda çocuğunuzun oynayabileceği harika bir sanal hayvan besleme oyunu.

My Boo, oyuna ismini vermiş sevimli bir hayvanın bakımını üstlendiğimiz renkli ve eğlenceli bir Windows Phone oyunu. Sanal hayvan besleme oyunlarıyla vakit geçirmeyi seven teknoloji düşkünü çocuğunuz varsa gönül rahatlığıyla indirip beğenisine sunabilirsiniz.

Talking Tom, Angela, Ben vb. oyunlarıdan çok daha renkli ve zengin içerik sunan My Boo’da sevimli mi sevimli hayvanların bakımını tamamıyla biz üstleniyoruz. Oyunlar oynuyor, giydiriyor, besliyor, yıkıyor kısacası hayvanımızı mutlu etmek adına her şeyi yapıyoruz. Bunlar dışında numaralar öğretebiliyor ve tekrar tekrar izleyebiliyoruz. Hayvanımızla geçirdiğimiz eğlence dolu anları kaydedip sosyal ağlarda paylaşamımız da mümkün.

Boo ile birlikte mağazaya gidip ona farklı elbiseler almamız da mümkün. Ancka Boo’nun oldukça hoşunuza gidecek bu hareketi yapabilmemiz için öncelikle para kazanmamız gerekiyor. Bunun için de aralarında basketbol, bowling, koşu, hafıza, eşleştirmenin de olduğu, hayvanımızın neşesini artırarcak bize de para kazandıracak mini oyunlarda başarı sağlamamız gerekiyor. Sonrasında mağazaya uğrayıp Boo’yu bambaşka bir görünüme sokabiliyoruz.

My Boo Özellikleri:

  • Boo’ya sahiplenin, ona özel bir isim koyun ve büyümesini izleyin.
  • Boo’nun görünümünü sayısız elbise ile dilediğinizce değiştirin.
  • Boo’yu şeker, meyve, kurabiye, pizza hatta sushi ile besleyin.
  • Boo ile eğlenceli oyunlar oynayın.
  • Boo’yu banyoya sokun.
  • Boo’nun yaşam alanını istediğiniz şekilde süsleyin.

YORUMLAR