My Coffee Shop (winphone)

My Coffee Shop

My Coffee Shop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Coffee Shop, kendi kahve dükkanınızı açıp işlettiğiniz ücretsiz bir Windows Phone oyunu.

My Coffee Shop, dünya çapında tanınan kahve dükkanı olmak için saat kavramı olmadan çalıştığınız uzun süreli bir zaman yönetimi oyunu. Windows Phone platformunda da ücretsiz karşımıza çıkan oyunda amacınız günün yorgunluğunu atmak için kahve evinize gelen müşterileri en iyi şekilde karşılamak.

Oyunun isminden ötürü sadece farklı türde kahveler sunabildiğiniz bir oyun olduğunu düşünebilirsiniz ancak değil. Kahvelerin yanı sıra çay, sıcak çikolata, milshake, yeşil çay, içki servisi yapabiliyorsunuz. İçeceklerle harika uyum sağlayan cupcake, krep, tost gibi yiyecekleri de müşterilerinizin beğenisine sunabiliyorsunuz.

Oyuna ilk başladığınızda kısa bir eğitim sürecinden geçiyorsunuz. Fazla bir şey istemeyen birkaç müşteriyi ağırladıktan sonra asıl oyuna geçiyorsunuz. Bu noktada oyun zorluğunu hissettiriyor. Müşteriler daha zengin menüler istemeye başlıyorlar, daha fazla müşteri geldiğinden kısa sürede olması gerekenden çok daha fazla sayıda sipariş alıyorsunuz. Mutfağınızı genişletmeniz kazancınızı artırabileceğiniz en önemli etken ancak müşteri çekmek için işletmenizi de geliştirmeniz gerekiyor. Eğlence ve konforu artıran eşyaları satın alarak planlı bir şekilde işletmenizi daha çekici yapmanız sadece kazancınızı diğer popülerliğinizi de artırmış oluyor.

YORUMLAR