My Virtual Pet Shop (winphone)

My Virtual Pet Shop

My Virtual Pet Shop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Virtual Pet Shop, evcil hayvanların bakımını üstlenerek geçiminizi sağladığınız bir oyun.

My Virtual Pet Shop, kendi pet shop’umuzu açıp işlettiğimiz bir Windows Phone oyunu. Ücretsiz olarak indirebildiğimiz pet shop oyununda kedi, köpek, tavşan gibi evcil hayvanların bakımını üstleniyoruz.

Çocuklara özel hazırlanmış bir oyun olduğunu düşündüğüm My Virtual Pet Shop’da gün gün ilerliyoruz. İlk günü tahmin ettiğimiz şekilde birkaç hayvanla uğraşarak geçirmiyoruz. Daha ilk günden pet shop’umuza türlü türlü hayvanlar bırakılıyor. Pet Shop’umuza getirilen her hayvanın derdi farklı. Bazıları temizlenmek üzere bırakılırken bazıları da iyileştirilmek üzere bırakılıyor. Her günümüz oldukça yoğun geçiyor. Bir hayvan sahibini ağırlıyor, başka bir hayvan sahibinin dostunu alıyoruz.

Şirin de olsalar bunca zahmeti gönüllü olarak çekmiyoruz. Her gün sonunda bakımımıza göre para kazanıyoruz. Hayvanlar bırakıldıkları andan itibaren sorumlulukları tamamen bizde ve eğer mutlu olmalarını sağlayamazsak bakıcılarından fazla ücret alamıyoruz. Kazandığımız paraları harcadığımız tek nokta pet shop’umuz. Pet Shop’umuzu genişleterek daha fazla hayvan bakma dolayısıyla kazancımızı artırma şansına sahibiz.

Windows Phone’da da resmi olarak karşımıza çıkan My Virtual Pet Shop, renkli görselleri, basit ve eğlenceli oynanışıyla çocuğunuz için seçebileceğiniz en güzel oyunlardan.

YORUMLAR