n7player 1.1.7.39 (winphone)
n7player
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    79

  • Üretici

    N7 Mobile Sp. z o.o.

n7player, Windows Phone telefonunuzda kullanabileceğiniz en yenilikçi arayüze sahip müzik çalar.

n7player, Windows Phone cihazınızın müzik çalarına alternatif olarak kullanabileceğiniz en iyi uygulama diyebilirim. Şu ana kadar Windows Phone platformunda karşılaştığım en yenilikçi arayüze sahip ve en fazla özelliği sunan müzik dinleme uygulaması olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Android platformunda 10 milyondan fazla indirmeye ulaşan popüler müzik çalar n7player, Windows Phone platformunda beta olarak karşımıza çıkıyor. Birtakım eksiklikleri olsa da kullanılabilecek düzeyde ve kesinlikle indirip denemenizi tavsiye ederim.

n7player’ın diğer müzik çalar uygulamalarından farklı birçok yönü var. Örneğin; albüm ve şarkı isimleri büyük yazılar (web sitelerinin bir köşesinde bulunan hareketli etiketlere benziyor.) şeklinde karşınıza geliyor. Dokunduğunuz vakit o şarkıcının tüm şarkılarına veya o türde topladığınız tüm albümlere erişiyorsunuz. Şimdi çalıyor ekranı da oldukça güzel tasarlanmış. Albüm kapağının da bulunduğu çalma ekranı oldukça sade ve oynatıcı üzerinde ihtiyaç duyacağınız her fonksiyon var.

Albüm ve şarkıcıları alfabetik sırada listeleyebilen müzik çalar uzun yolculuklarda müzik dinlemeyi sevenler için oldukça ideal. Favori şarkılarınızdan oluşan çalma listeleri hazırlayabiliyor ve şarkıların dilediğiniz sırada çalmasını sağlayabiliyorsunuz. Liste hazırlama da oldukça basit.

Kitaplığınızdaki ve sd kartınızdaki şarkıları otomatik olarak senkronize ederek müzik ekleme derdinden kurtaran n7player’ın Windows Phone sürümündeki en büyük eksiklik ekolayzır olmuş. Ne yazık ki şarkıyı bambaşka şekle sokan ekolayzır şu anda bulunmuyor. İlerleyen güncellemede bunun da ekleneceğini düşünüyorum.

YORUMLAR