Okazyon 0.5.0.3 (winphone)

Okazyon

Okazyon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Okazyon uygulaması ile Windows Phone işletim sistemli cihazlarınızda kolayca indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

Windows Phone işletim sistemli mobil cihazlar için pek çok uygulama eksiği olduğu ortada. Diğer platformlarda çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilen pek çok işlem maalesef Windows Phone'da sorun olabiliyor ve bu konulardan bir tanesi de indirim takip uygulamaları.

Maalesef neredeyse hiç bir indirim takibi uygulaması Windows Phone'da mevcut değil ve Okazyon uygulaması bu sorunun üstesinden gelebilmek için hazırlanmış. Oldukça güzel bir tasarıma sahip olan ve ücretsiz olarak sunulan uygulama, her en her yerden en güncel indirim haberlerini almanıza yardımcı oluyor.

Kampanyaları, indirimleri ve kuponları takip eden uygulama, böylece daha iyi fırsatlara erişebilmeniz için gereken imkanları sunuyor. İndirimleri takip edilen kuruluşlar arasında online mağazalardan tutun da bankalara kadar oldukça geniş bir skala mevcut.

Arayüzünde kampanyaların listelenmesi ve dilenirse detaylı bilgilere erişilebilmesi uygulamanın oldukça verimli olmasına sebep oluyor. Ayrıca uygulamanın arayüzünde bulunan yenileme butonu sayesinde en son kampanyaları hemen görebiliyorsunuz.

Uygulamanın çalışması esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmak mümkün değil ve sonuçların oldukça doğru bir şekilde geldiğini söyleyebilirim. Ancak indirimlerin canlı editörler tarafından takip edilmesi nedeniyle zaman zaman aksaklıkların meydana gelme ihtimali de var.

YORUMLAR