OneDrive 4.0.0.5 (winphone)
OneDrive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  560

 • Üretici

  Microsoft

OneDrive, Microsoft'un bulut dosya depolama servisi SkyDrive'ın yenilenen Windows Phone uygulamasıdır.

OneDrive, Window Phone kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri kullanabilecekleri, Microsoft tarafından geliştirilen bulut dosya depolama servisi SkyDrive'ın yenilenmiş olan versiyonudur.

Windows Phone cihazınız üzerinde yer alan tüm dosyaları kolayca yedekleyebileceğiniz, paylaşabileceğiniz ve yönetebileceğiniz uygulama sayesinde resimlerinize, müziklerinize, videolarınıza ve dökümanlarınıza tek yerden ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın size sunduğu çapraz platform desteği sayesinde OneDrive klasörünüz üzerinde yer alan tüm içeriklere Android, iOS, Windows ve Mac OS X işletim sistemlerine sahip olan cihazlarınız üzerinden de kolayca ulaşabilirsiniz.

Özellikle akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde dosya depolama alanı sıkıntısı çeken kullanıcılar için mükemmel bir çözüm sunan uygulama yardımıyla, sık kullanmadığınız tüm resim ve video gibi içerikleri OneDrive hesabınız üzerine yedekleyerek, ihtiyacınız olduğu zaman tekrar kullanabilirsiniz.

Tüm bunların dışında arkadaşlarınızın OneDrive üzerinden sizinle paylaştığı tüm dökümanlara kolayca ulaşabilir ve arkadaşlarınızla tüm dosyalarınızı kolayca paylaşabilirsiniz.

Bulut dosya depolama, yedekleme ve yönetme konusunda kullanıcılara oldukça etkili bir çözüm sunan OneDrive, Windows Phone cihazlarınız üzerinde mutlaka yer alması gereken uygulamalardan bir tanesidir.

OneDrive Özellikleri:

 • Tüm dosyalarınızı tek bir yerden yönetin ve sizinle paylaşılan dosyaları görüntüleyin
 • Dosyalarınızı sadece bağlantılar yardımıyla kolayca paylaşabilme
 • Çapraz platform desteği sayesinde dosyalarınıza tüm cihazlar üzerinden kolayca erişim imkanı
 • En son üzerinde çalışmış olduğunuz dökümanlara kolayca ulaşabilme

YORUMLAR