Onefootball Brasil 2.0.0.0 (winphone)

Onefootball Brasil

Onefootball Brasil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    26

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Onefootball Brasil, tamamen Türkçe ve en kapsamlı Dünya Kupası uygulamasıdır.

Onefootball Brasil, bu sene Brezilya’da organize edilecek Dünya Kupası’nı takip edebileceğiniz tamamen Türkçe ve ücretsiz Dünya Kupası özel uygulamasıdır. Maç fikstürleri, sonuçları, istatistikleri, kişiselleştirilebilir bildirimleri, Dünya Kupası haberleri ile en kapsamlı Dünya Kupası uygulamaları arasındadır.

Onefootball Brasil, Türkçe Dünya Kupası uygulamaları arasında en çok indirilen olmayı başarmış basit, hızlı ve ücretsiz bir spor uygulaması. Eğer Dünya Kupası’nı televizyondan izleyecek vaktiniz yoksa bu uygulama işinizi fazlasıyla görecektir. Dünya Kupası hakkında yazılan çizilenler, oynanacak maçlar, gruplar, videolar, canlı olaylar ve daha fazlası uygulamada mevcut.

Desteklediğiniz milli takımı takviminize ekleyerek oynayacağı maçları daha rahat takip edebilme fırsatı da sunan Onefootball Brazil, 4 sekmeden oluşuyor. Favori takımınız ana ekranınızı oluşturuyor. Ana ekranda takımınızla ilgili haberlere, oynayacağı maçlara, maç sonuçlarına ve kadrosuna hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Golcü sekmesinde tüm gruplara göz atabiliyor, o günün oynanacak tüm maçları takip edebiliyorsunuz. Haberler sekmesi turnuva öncesi ve sonrası yazılmış haberleri ve 2014 Dünya Kupası resmi hesabından Tweetleri içeriyor. Live da maç sonuçlarının, maç olaylarının sıcağı sıcağına aktarıldığı bölüm.

Eğer Dünya Kupası’nı mobil cihazınızdan takip edebileceğiniz Türkçe ve ücretsiz bir uygulama arıyorsanız Onefootball Brasil, kesinlikle iyi bir seçim.

YORUMLAR