OneStart 2014.817.740.2065 (winphone)

OneStart

OneStart
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

OneStart, Windows Phone telefonunuz için yüksek çözünürlüklü arka plan resimleri ve desenleri sunmaktadır.

OneStart, Windows Phone telefonunuzun başlangıç ekranının daha şık görünmesini sağlayan mükemmel arka plan resimleri içeren bir kişiselleştirme uygulamasıdır. Başlangıç ekranınızı süsleyecek resimlerin hepsi yüksek çözünürlük ve kırpma işlemi gerektirmiyor.

OneStart, Windows Phone 8.1 işletim sistemini kullanan telefonlara özel tasarlanmış bir özelleştirme uygulaması. Başlangıç ekranınız için 3 farklı arka plan seçeneği sunan uygulama kullanıcı dostu arayüz ile geliyor.

OneStart ile düz renklerden, rengarenk desenlerden veya seçtiğiniz bir resimden oluşan başlangıç ekranı elde edebiliyorsunuz. Canlı kutucukların transparan olmasını da sağlayabiliyorsunuz. Her arka plan oluşturma, fazla sayıda olmayan düzenleme butonu içeriyor. Bu düzenleme seçeneklerini kullanarak stili değişikliği yapabiliyor, fotoğraflarınıza bulanıklık ekleyebiliyor, renk ve boyut ayarlaması yapabiliyorsunuz. Başlangıç ekranınız için ayarladığınız arka planı telefonunuza kaydediyor ve ayarlara giderek başlangıç ekranınız olarak ayarlıyorsunuz.

Eğer Windows Phone telefonunuzun varsayılan başlangıç ekranı arka planları yeterli gelmiyorsa 3 farklı arka plan seçeneği sunan OneStart’a kesinlikle göz atın.

YORUMLAR