ooVoo 1.0.0.334 (winphone)

ooVoo

ooVoo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

 • TOPLAM İNDİRME

  412

 • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

ooVoo, ücretsiz mesajlaşma, sesli ve görüntülü aramalara izin veren bir sohbet uygulamasıdır.

ooVoo, dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan oldukça popüler anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulamasıdır. Arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla ve ailenizle ücretsiz sohbet etme imkanı sunan uygulama gerek görüntülü görüşmelerin gerekse de aramaların yüksek kalitede olması sağlayan SuperClear teknolojisi ile dikkat çekiyor.

100 milyondan fazla kullanıcının tercih ettiği popüler mesajlaşma uygulaması ooVoo, Skype’a alternatif olarak kullanabileceğiniz ödüllü bir uygulama. Tüm platformlarda kullanılabilen uygulamanın öne çıkan özellikleri ise; görüntülü aramalarınızı en kaliteli hale getiren SuperClear, 12 kişiye kadar grup sohbetleri gerçekleştirebilme ve tam profil oluşturma izni vermesi. Tabii ki bu özelliklerin hepsinin ücretsiz olması da uygulamanın tercih edilme sebebi.

ooVoo, Twitter, Facebook, Gmail ve rehberinizdeki kişileri içe aktarma imkanı da sunuyor. Böylelikle sosyal hesaplarınızda ve kişi listenizde hali hazırda ooVoo kullanan arkadaşlarınızı görebiliyor ve kolaylıkla arkadaş listenize dahil edebiliyorsunuz. Tabii ki arkadaş simgesine dokunarak ta e-posta adresini bildiğiniz bir kişiyi eklemeniz mümkün. Sosyal ağ entegrasyonundan bahsetmişken ooVoo’da detaylı profil oluşturabiliyorsunuz. Profil resmi, profil arka planı (varsayılan olarak hareketli arka plan ekleniyor.) ve kendinizi özetleyen bir bölüm profil sayfanızda yer alıyor.

ooVoo, Facebook hesabınızı bağlayarak veya kayıt ekranına geçerek profilinizi oluşturma imkanı tanıyor. Ücretsiz sesli arama da gerçekleştirebildiğiniz için kayıt esnasında telefon numaranızı da girmeniz gerekiyor. Doğrulama işleminin ardından uygulamayı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

ooVoo Özellikleri:

 • Ücretsiz mesajlaşma (Resim ve görüntülü mesaj paylaşabilme)
 • Ücretsiz sesli arama
 • Ücretsiz görüntülü arama (SuperClear görüntü ve ses kalitesi)
 • Tam profil sayfası (Profil resmi, videolu profil arka planı, durum)
 • Geçmiş sohbet ve mesajlara tek dokunuşla ulaşma
 • Windows Phone 8 ve üzeri tüm telefonlarla uyumluluk