OrangeBall (winphone)
OrangeBall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

OrangeBall, Windows Phone cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir platform oyunu.

OrangeBall, hem yerli yapım mobil oyunlardan bir tanesi hem de Windows Phone işletim sistemli cihazlar için hazırlanmış. Dolayısıyla Windows Phone mobil cihazlardaki kısıtlı uygulama seçenekleri sorununa ücretsiz bir çözüm haline gelerek keyifle oynayabileceğiniz oyunlardan birisi olacaktır.

Oyun bir ilerlemeli platform oyunu olarak nitelendirilebilir ve esas amacımız hasat zamanında toplanması unutulan portakalımızı portakal kasasına yetiştirmek. Böyle söylendiğinde biraz basit gibi görünebilir ancak portakalımızın çektiği çileleri görseniz eminim böyle söylemezdiniz. Zira kasaya giden yolda karşımıza hem engebeli yollar hem de çok çeşitli bulmacalar çıkıyor.

Portakalımızın sağlığını koruyabilmek için yol boyunca karşımıza çıkan su damlalarını toplamamız ve ona yardımcı olmamız da gerekiyor. Bu esnada zamana karşı da yarıştığımız için işin iyice heyecanlı bir hale geldiğini söyleyebilirim.

OrangeBall'da ilerlerken hem gündüz hem de gece parkurlarında yarışımızı sürdürmek mümkün ve böylece oldukça güzel ve farklı görünümlerin ortaya çıktığı da kesin. Oyun için hazırlanmış olan müziklerin rahatlatıcı ve temaya uygun bir yapısının olması da en çok dikkatimi çeken noktalar arasında oldu.

Karşınıza çıkan sürpriz bölümlerin de oyuna renk kattığı bir gerçek. Bazı bulmacalar oyuncuları zorlayabilecek yapıda olsalar da bunların zorlukları fena ayarlanmamış denilebilir. Eğer Windows Phone cihazlarınızda yeni bir platform oyunu arıyorsanız yerli yapım olan OrangeBall'u denemekten çekinmeyin.

YORUMLAR