Order & Chaos 2 (winphone)

Order & Chaos 2

Order & Chaos 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Order & Chaos 2 online olarak oynayabileceğiniz bir mobil rol yapma oyunu

Order & Chaos 2 içerisinde zengin bir içerik barındıran ve güzel grafiklerle süslenmiş bir mobil rol yapma oyunu.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MMORPG olan Order & Chaos 2'de Asphalt 8, Blitz Brigade, Modern Combat 5 gibi başarılı mobil oyunları geliştiren Gameloft'un imzası bulunuyor. Fantastik bir evrene konuk olduğumuz Order & Chaos 2'de hikaye kontrol ettiğimiz bir kahramanın aldatılarak dünyayı kıyamete sürüklemesiyle başlıyor. Bu olaydan sonra yeni bir kahraman yaratıyoruz ve kaosa sürüklediğimiz dünyayı kurtarmak için mücadele ediyoruz. Oyunda 5 farklı ırktan birini seçebilmekteyiz. Orklar, İnsanlar, Elfler ve Mendel ırklarının yanısıra bu oyunda bizi yeni Kratan ırkı da bekliyor. Irk seçimi yaptıktan sonra sınıf seçimi yapabiliyoruz. Kahramanımızı bir okçu, savaşçı, büyücü, keşiş veya kan şovalyesi yapabilmemiz mümkün. Bu sınıfların herbiri kendine has oyun stiline ve yeteneklere sahip.

Order & Chaos 2'de geniş bir açık dünyada oyunu oynamaktayız. Bu dünyada görevleri tamamlayarak seviye atlamaya, zindanları temizleyerek bölüm sonu canavarlarıyla savaşmaya çalışabilir veya PvP modunda diğer oyuncularla takım tabanlı veya düello tabanlı savaşlar yapabilirsiniz.

Order & Chaos 2 oyunculara kendi silah ve ekipmanlarını yaratma ve geliştirme imkanı veriyor. Ayrıca diğer oyuncularla ticaret yapabiliyoruz. Oyunun grafikleri oldukça hoş görünürken kontrolleri de gayet kolay.

YORUMLAR