Order & Chaos Online 1.1.0.0 (winphone)

Order & Chaos Online

Order & Chaos Online
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    232

  • Üretici

    Gameloft

Order & Chaos Online ile fantastik bir maceraya adım atıyoruz

Order & Chaos Online ünlü mobil oyun geliştiricisi Gameloft tarafından geliştirilmiş MMORPG türünde bir mobil online rol yapma oyunudur.

Windows Phone işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunu olan Order & Chaos Online'da Haradon adlı fantastik dünyaya konuk oluyoruz. Oyunun ana hikayesi düzen ve kaos arasındaki çekişmeye odaklanmaktadır. Oyuncular düzeni temsil eden veya kaosu temsil eden ırklardan birini seçerek Haradon'un kaderini belirleyebilmekteler veya bu mücadelede tarafsız da kalabilmekteler. Bunun için düzeni temsil eden insan veya elf ırklarından birini, kaosu temsil eden ork veya hortlak orklarından birini veya tarafsızlığı temsil eden mendel ırkını seçebiliyoruz. Oyunda yöneteceğimiz kahramnı kişiselleştirebilmemiz de mümkün. Cinsiyetini, görünümünü, sınıfını ve yeteneklerini belirlediğimiz kahramanımızla oyuna başlamaktayız.

Order & Chaos Online zindanlara girmemize ve epik silah, zırh ve eşyaların peşinde koşmamıza imkan tanıyor. Bunun yanında PvP arenalarına katılarak diğer oyuncularla dörtlü takımlar halinde savaşabiliyoruz. Oyunda diğer oyuncularla arkadaşlıklar kurabiliyor, ticaret yapabiliyor ve duellolar yapabiliyoruz.

Order & Chaos Online keşfedilmeyi bekleyen oldukça zengin bir içeriğe sahip.

YORUMLAR