Outlook Groups (winphone)

Outlook Groups

Outlook Groups
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    23

  • Üretici

    Microsoft

Outlook Groups uygulamasını kullanarak Windows Phone üzerinde tüm ortak belge düzenleme ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.

Outlook Groups uygulaması, Office 365 ofis paketine sahip olan Windows Phone kullanıcılarının, dostları veya iş arkadaşlarıyla kolayca ortak doküman çalışmaları gerçekleştirebilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ancak Office 365 gerekliliğinin ücretli bir abonelik gerektirdiğini de unutmayın. Oldukça kolay kullanılır bir yapıya sahip olan ve çok sayıda farklı ortak çalışma seçeneğini kullanıcılara sunabilen uygulama, böylelikle birbiriyle koordine şekilde çalışmalar gerçekleştirmek isteyenlerin beğenisini kazanacaktır.

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda, farkedeceğinize inandığım ilk şey, e-posta yönetimini adeta mesajlaşır gibi gerçekleştirmek olacaktır. Outlook Groups sayesinde hem gelen ve giden e-posta iletişimlerini çok daha kolayca yönetebiliyor, hem de bu mesajların içeriğindeki yazı ve resimleri beğenebiliyorsunuz.

OneNote üzerinden not ve fikirlerini tutmayı sevenler ise herkesin aynı anda notlara katkı yapabilmesi özelliğinden faydalanacaklardır. Bu özellik sayesinde tutulmasını istediğiniz tüm notlar tek seferde bir araya geliyorlar ve gruptaki bütün kişiler bu notlara katkıda bulunabiliyorlar. Elbette dilediğiniz gibi yazma yetkilerini vermek ya da almak da mümkün oluyor.

Sadece OneNote üzerinde değil, aynı zamanda Word, Excel ve PowerPoint belgeleri üzerinde de toplu düzenlemelere imkan tanıyan uygulama, bilhassa çabucak bitirilmesi gereken projelerde işlerin hızlanmasına yardımcı olacaktır. Fakat uygulamanın tüm bu özelliklerinden faydalanabilmek için 3G yahut WiFi üzerinden internete bağlı olmanız gerektiğini de unutmayın.

YORUMLAR