Overkill 3 1.0.0.0 (winphone)
Overkill 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    117

  • Üretici

    Game Troopers

Overkill 3, 3. şahıs bakış açısından oynanan bir savaş oyunudur

Overkill 3 ğer yüksek kaliteli grafiklere sahip olan bir savaş oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Overkill 3'te gelecekte geçen bir hikaye konu alınıyor. Teknolojinin geliştiği bu dönemde teknolojiyi elinde bulunduran baskıcı bir iktidar insanlar üzerinde baskı kurmuştur. Hiçbir karşıt görüşe izin vermeyen iktidar zor kullanarak insanları susturmuştur. Baskı altında kalan insanlar da bu iktidardan kurtulmak için kendi aralarında gizlice örgütlenmiştir. Biz de oyunda bu örgüte liderlik eden bir kahramanı kontrol ederek maceraya atılıyoruz.

Overkill 3'te düşman askerleriyle farklı savaş alanlarında çarpışırken teknolojik araçların ve gelişmiş silahların yardımını alıyoruz. Oyunda çok sayıda silah seçeneği var, bunun yanında her silah için yine çok sayıda geliştirme seçeneği mevcut. Bölümleri tamamladıkça kazanacağımız parayla yeni silahları, silah geliştirmelerini, zırhları ve savaş ekipmanlarını açarak görevlerimizde kullanabiliyoruz.

Overkill 3 konsol kalitesindeki grafikleriyle ön plana çıkan bir oyun. Optimizasyon anlamında da iyi iş çıkaran Overkill 3 orta seviye akıllı telefonlarda bile akıcı bir şekilde çalışabilmekte. TPS türünde bir oyun olan Overkill 3'te kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından kontrol etmekteyiz. Eğer güzel görünen ve bolca aksiyon içeren bir savaş oyunu oynamak istiyorsanız Overkill 3'ü denemenizi tavsiye ederiz.

YORUMLAR