Pancake Panic 2015.415.2226.5181 (winphone)

Pancake Panic

Pancake Panic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pancake Panic, Windows Phone platformundaki ücretsiz yeni oyunlar arasında ve de son derece eğlenceli.

Pancake Panic, ilk görüşte basit dedirten ancak oynadıkça zorluğunu hissettiren beceri oyunları arasında ve ilginç olarak Windows Phone platformunda da indirilebiliyor ve tamamen ücretsiz.
Ufak boyutlu olmasıyla Windows Phone 8.1 cihazımızda fazla yer kaplamayan beceri oyunu hız ve odaklanma gerektiren oynadıkça eğlenceli olduğunu fark edeceğiniz bir yapım. Mobil platformda adı sanı duyulmamış bir geliştirici tarafından sunulmasına rağmen oyun hem görsel hem de oynanış olarak başarılı.

Şaşkın bir aşçıyı kontrol ettiğimiz oyunda görevimiz tepeden yağan pankekleri sunum tepsisine düzgün şekilde yerleştirmek. Farklı noktalardan gelen pankekleri yakalamak için tek yapmamız gereken aşçımızı sağa ve sola yönlendirmek. Bunun dışında herhangi bir kontrol olmamasına rağmen oyun son derece zor. İlk bölümlerde pankekler yavaş yavaş düşerken, puan kazanmaya başladıkça gökten pankek yağıyormuş gibi hissetmeye başlıyoruz. Pankek sayısının yanında süre de oyunu oldukça zorlaştırıyor. Bir yandan pankekleri muntazam şekilde dizmeye çalışırken diğer yandan süreyi kontrol etmek durumundayız ve de verilen süre oldukça az.

Alıştırma bölümü ile karşılaşmadığımız ender beceri oyunlarından biri olan Pancake Panic oyununda puan kazanmak oldukça zor. Başımıza doğru hızla inen pankekleri yakalamak puan kazanmak için tek başına yeterli değil. Aynı zamanda arada sırada inen farklı renkte çilekleri de toplamamız ve çilek simgesine dokunarak pankek yığınını eritmemiz gerekiyor. Tek seferde ne kadar çok pankek yığını eritirsek o kadar fazla puan kazanıyoruz.

Pancake Panic, hiçbir ücret ödemeden, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan boş zamanlarınızda eğlenerek oynayacağınızı düşündüğüm Windows Phone oyunları arasında.

YORUMLAR