Panda Pop 1.0.0.0 (winphone)
Panda Pop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Panda Pop, kaçırılan sevimli yavru pandaları annelerine kavuşturmanız gereken renkli bir Windows Phone oyunu.

Panda Pop, renkli görselleri ve eğlence dozu yüksek oynanış sunmasıyla çocuklar kadar yetişkinlerin de oynayabileceği tarzda bir balon patlatma oyunu ve Windows Phone’da ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

Kısa süreliğine tamamen kafa boşaltmak, zaman öldürmek amacıyla oynayabileceğiniz harika bir balon patlatma oyunu olan Panda Pop’da adından da anlayacağınız üzere sevimli pandalarla uğraşıyoruz. Oyunda amacımız ormanda kötü bir babun tarafından tuzağa düşürülen ve kaçırılan bebek pandaları kurtarıp annelerine kavuşturmak. Bunun içinse ilginç bir yol izliyoruz. Balonların üzerine aynı renkteki balonları fırlatıyor ve yavru pandaların tutsaklıkların sona ermesini sağlıyoruz. Anne pandanın çok sayıda yavrusu olduğundan oyun hemen bitmiyor.

Bazen gemide, bazen ormanda, bazen de yavru pandaları kaçıran babunun kendi mekanında bebek pandaları özgürlüklerine kavuşturma mücadelesi verdiğimiz oyunda görseller kadar animasyonlar da olduça dikkat çekici olmuş. Sevimli pandaların özgür olduklarında çıkardıkları sesler, panda annenin yaşadığı mutluluk dahil onlarca göze hoşa gelen ve oyuna bağlanmamızı sağlayan detay var.

Facebook hesabımızı bağlayarak arkadaşlarımızı da pandaların dünyasına davet etmemize ve onlarla birlikte kötü babuna karşı mücadele etmemize izin veren Panda Pop oyununun çoklu cihaz desteği de bulunmakta. Birden fazla cihazınız varsa bir cihazınızda yarım bıraktığınız oyununuza diğer cihazınızdan devam edebiliyorsunuz.

YORUMLAR