Pastry Paradise 1.0.0.7 (winphone)

Pastry Paradise

Pastry Paradise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pastry Paradise, Gameloft tarafından geliştirilmiş yepyeni üçlü eşleştirme oyunudur.

Gerek mobil cihazlar gerekse de web tarayıcıları üzerinden oynanabilen üçlü eşleştirme oyunu Candy Crush kısa sürede milyonlara ulaşmayı başardı. Her ne kadar basit bir şekilde şeker temizlemeye dayalı bir oyun olsa da her yaşta kullanıcının rahatlıkla oynanabileceği ve zevk alabileceği şekilde tasarlanmış olması ile oldukça popüler oldu ve kısa sürede tüm platformlarda benzerleri ile karşılaştık ve karşılaşmaya devam ediyoruz. Pastry Paradise da bunlardan biri.

Pastry Paradise’ı öne çıkaran ise popüler mobil oyunların arkasındaki isim Gameloft tarafından geliştirilmiş olması ve tamamen Türkçe arayüz ile gelmesi. Oyundaki amacımız ise aynı tek fark olarak iki karakter var ve temizlememiz gereken öğeler farklı. Şeker yerine çörek, pasta, kekleri temizlemeye çalışıyoruz. Nesneleri çapraz olarak ta değiştirebildiğimiz oyunda zamanı dondurma, tahtayı çırpma gibi güçlendiriciler de mevcut. Bunlar tabii ki sınırlı sayıda ve oyunun başlangıcında çıkmıyor.

Zencefil bahçeleri, pasta dağı, gofret ormanı leziz haritalarda oynamamıza izin veren Pastry Paradise’da benzer oyunlardaki gibi arkadaşlarımıza hediye gönderebiliyor, geçemediğimiz bölümlerde onlardan yardım isteyebiliyoruz. Ayrıca haftalık ve günlük düzenlenen etkinlikler de mevcut.

Üçlü eşleştirme oyunlarını beğenerek oynayan biriyseniz, mobil platformun önde gelen isimlerinden Gameloft’un Pastry Paradise’ını kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR