Petrol Ofisi 1.0.0.0 (winphone)

Petrol Ofisi

Petrol Ofisi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Petrol Ofisi'nin Windows Phone kullanıcıları için hazırladığı resmi uygulaması.

Türkiye’nin en yaygın perakende akaryakıt satış ağına sahip Petrol Ofisi’nin Windows Phone kullanıcıları için hazırladığı resmi uygulamada Petrol Ofisi A.Ş.’den haber ve kampanyaları takip etmekten Positive Card ile ilgili tüm bilgilere ulaşmaya kadar pek çok şeyi mobil cihazınızdan yapabiliyorsunuz.

Petrol Ofisi’nin Windows Phone platformu için resmi uygulaması hem tasarım hem de kullanılabilir açısından oldukça başarılı. Son derece sade ve basit tasarlanmış arayüz üzerinden güncel haberlere ulaşabiliyor, kampanyaları takip edebiliyor, bulunduğunuz konuma en yakın Petrol Ofisi’nin yerini öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca Positive Card’ınızı ekleyerek kartınızla yapılan tüm işlemleri takip edebiliyor ve harcamalarınız sonucu ne kadar puan kazandığınızı görebiliyorsunuz.

Petrol Ofisi uygulamasının en beğendiğim yanı anket seçenekleri diyebilirim. Anketleri doldurarak ekstra Positive Puan kazanabiliyor, memnuniyet ve önerilerinizi paylaşabiliyorsunuz. Bunun yanında mesaj gönder menüsünden Petrol Ofisi çalışanları hakkında düşüncelerinizi varsa önerilerinizi iletebiliyorsunuz.

Petrol Ofisi Özellikleri:

  • Haber ve kampanyaları takip etme
  • Positive Card işlemlerini ve puanları takip etme
  • Anket doldurarak ekstra Positive puan kazanma
  • Mesaj gönderme
  • Petrol Ofisi bilgilerine ulaşma (Adres, yol tarifi, mesafe, tel no)

YORUMLAR