Phases 1.0.0.2 (winphone)

Phases

Phases
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Phases, Windows Phone cihazlarda da oynanabilir olan minimalist görsellere sahip fizik tabanlı bir beceri oyunu.

Phases, sürekli olarak karanlık objelerden kaçarak hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz, parmaklarımızı olabildiğince hızlı kullanmamız gereken bir Ketchapp oyunu. Windows Phone tarafında düşük donanımlı cihazlara da destek veren oyun minimalist tasarım dilinin tercih edildiği oyunlar arasında.

Boş zamanlarda, kafa boşaltmak amacıyla oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan biri diyebileceğim Phases’in bir Ketchapp yapımı olduğundan oynanılmayacak derecede zor bir oyun olduğunu düşünebilirsiniz lakin değil. Zorluk dengesi mükemmel ayarlanmış. Tabii ki refleks gerektiren oyunları oynamayı beceremiyorsanız uzak durmanızı öneririm ama bu tarz oyunlar sizin için bir “çerez” niteliğindeyse kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederim.

Fizik tabanlı oynanışa sahip olan Phases’da amacımız kontrolümüze verilen topla siyah renkli engellere takılmadan bölüm sonunu görmek. Tabii ki oldukça basit görünen bu amacımıza ulaşamamız için türlü türlü engeller konulmuş. Yol boyunca karşılaştığımız engeller hem sabit hem de hareketli olarak ayarlanmış. Dönen platfomlar arasından geçmek ve zekice noktalara konumlandırılmış engelleri aşmak ciddi anlamda odaklanma, sabır ve reflesk gerektiriyor.

Hızlı – oldukça tempolu bir bulmaca oyunu olarak gözüken aslında son derece sakin ilerlemeniz gereken Phase, Windows Phone’da tamamen ücretsiz olarak geliyor ve çok az reklam içeriyor.

YORUMLAR