PhotoLab 1.7.0.0 (winphone)

PhotoLab

PhotoLab
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    153

  • Üretici

    Josue Yeray

PhotoLab, resme birden fazla filtre uygulama seçeneği sunan ücretsiz ve etkili bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

PhotoLab, Windows Phone akıllı telefon kullanıcısı olarak ücretsiz ve kaliteli fotoğraf düzenleme uygulaması arayışınıza son verecek kadar başarılı bir mobil uygulama. Çok sayıda filtre, efekt ve kenarlık seçeneklerinin yanında fotoğrafınızı tam da istediğiniz görünüme sokacak araçları kullanımınıza sunan uygulamanın kullanımı da son derece rahat.

PhotoLab, sürekli güncellemelerle yeni düzenleme araçlarının dahil edildiği, ücretsiz (reklam destekli) olmasına karşın hem içerdiği filtre zenginliği hem de kullanım kolaylığı ile dikkat çeken ve kesinlikle denemenizi önerdiğim bir fotoğraf uygulaması.

Hem yeni çektiğiniz bir resim üzerinde hem de hali hazırda galerinizde tuttuğunuz resimler üzerinde düzenleme yapmanıza izin veren PhotoLab’in birçok fotoğraf düzenleme uygulamasında bulunmayan bir özelliğinden bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz üzere fotoğraf uygulamalarında bir resmi seçer ve ardından resme uygulayacağınız filtreyi seçer ve ya kaydeder ya da paylaşırsınız. Ancak PhotoLab’de bir resme birden fazla filtre uygulamanız (Dilediğiniz sayıda filtre uygulayabiliyorsunuz.) mümkün kılınmış ve de her efektin yanında silme seçeneği bulunuyor. Bunun yanında aynı efekti birkaç kez uygulayarak o efektin daha güçlü etki bırakmasını sağlayabiliyorsunuz.

Düzenlenen son 9 resmi canlı kutucuk üzerinden gösterebilen uygulamayı fotoğraflarla oynamayı seven herkese rahatlıkla önerebilirim.

YORUMLAR