Piano.Tiles 1.0.1.0 (winphone)

Piano.Tiles

Piano.Tiles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Piano.Tiles, Windows Phone cihazınızda reflekslerinizi geliştirmek için oynayabileceğiniz en ideal oyun.

Piano.Tiles diğer adıyla Don't Touch Any White Tiles, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz en hızlı beceri oyunlarından biri. Dikkat gerektiren ve harika refleksler isteyen oyunda farklı heyecanlar taşıyan birbirinden zorlu modlar da yer alıyor.

Android ve iOS platformunda en çok oynanan beceri oyunları arasında yer alan Piano Tiles ya da daha az telaffuz edilen adıyla Don't Touch Any White Tiles, Windows Phone’da bulunmuyor. Lakin orijinalinden bir farkını görmediğim çok başarılı bir kopyası var ve Piano.Tiles adını taşıyor.

Dinlendirici piyano müziği eşliğinde oynanan beceri oyununun kuralları oldukça basit. Beyaz kutucuğa asla dokunmamanız gerekiyor. Tek bir kuralın geçerli olduğu oyunun zorluk düzeyi hakkında şüpheye düşebilirsiniz. Lakin oyunun zorluğunu oynadığınızda hissediyorsunuz. Siyah ve beyaz renkli kutucuklar o kadar hızlı bir şekilde hareket ediyor ki, eğer iyi konsantre olmazsanız kuralı bildiğiniz halde kolaylıkla yanlış kutucuğa dokunabiliyorsunuz.

Oyunun öne çıkan yanı ise farklı oyun modlarını içerisinde barındırması. Her seferinde bir başka mod karşınıza çıktığından oyundan kısa sürede soğumuyorsunuz. Bu modlar, olabildiğince kısa sürede 20 kutucuğa basmanız gereken Klasik, kaçırma lüksünüzün olmadığı Arcade, 15 saniye içerisinde dokunabildiğiniz kadar siyah kutucuğa dokunmanız gereken Zen, Arcade modu ile aynı olan ancak süre sınırının olmadığı Rush, sizi kısır döngüye sokacak favori oyun modum Relay, Arcade+ altında oynayabileceğiniz Bomb, Lightning ve Double olarak adlandırılmış.

Piano.Tiles, refleks ve odaklanma gerektiren uzun süreli oynanışta sinir etmeye başlayan bir beceri oyunu ve Windows Phone platformunda oldukça popüler.

YORUMLAR