Pic Combo 1.2.0.0 (winphone)
Pic Combo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16

  • Üretici

    Deveci Games

Pic Combo, iki resmi analiz edip gizli kelimeyi bulmaya çalıştığınız oldukça popüler bir Windows Phone oyunu.

Pic Combo, 4 Resim 1 Kelime, 4 Resim 1 Şarkı oyunlarına oldukça benzeyen ancak çok daha zor bir oynanış sunan kelime oyunu. Windows Phone cihazımıza ücretsiz indirebildiğimiz, kısa boyutlu olmasıyla anında oynamaya başlayabildiğimiz oyunda bu sefer karşımızda iki resim var ve tahmin edeceğimiz kelime birleşik kelime olduğundan oldukça uzun.

Resimleri inceleyip kelimeyi ortaya çıkarmaya dayanan bulmaca oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız Pic Combo oyununu kesinlikle es geçmemelisiniz. 170’den fazla bölümün yani bulmacanın yer aldığı oyunda iki kelimeden oluşan birleşik kelimeleri bulmaya çalışıyoruz. Örneğin; Bir resim kedi, diğer resim balıktan oluşuyor. Doğru kelimemiz kedibalığı. Veya bir resim ay, diğer resim çiçek. Doğru kelime ayçiçeği. Oldukça basit geldi değil mi? İlk bölümler için haklısınız ancak oyunun ortalarından sonrasında ne kadar zorlaştığını göreceksiniz. Tahmin edilmesi çok güç kelimeler, alaka kurulamayan görseller sizi adeta çıldırtacak. Bu noktada joker hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak kolaylıkla ilerlemenizi sağlayan ipuçları sınırlı sayıda ve bir noktadan sonra para ödemeniz gerekiyor.

Bir yandan eğlendirirken bir yandan da İngilizce kelime bilginizi test eden oyun oynanış olarak diğerlerinden farklılık göstermiyor. Önümüzde iki resim var ve bağlantıyı kurduktan sonra tek tek harflere dokunarak kelimeyi yazıyoruz. Tüm yanlış harfleri kaldıran, doğru harflerden birini rastgele çıkartan yararlı ipuçlarını da harflerin hemen altından ulaşabiliyoruz. Bunları kullanabilmek için gerekli olan altını ise üst kısımdan takip ediyoruz.

Pic Combo, resimlerden kelime bulmaya dayanan oyunlar arasında ve de Windows Phone platformunda oldukça popüler. Bu popülerliğini de sonuna kadar hak ediyor. İngilizce kelime oyunlarını seviyorsanız göz atın derim.

YORUMLAR