PicDiff 1.0.0.1 (winphone)

PicDiff

PicDiff
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone için alışılagelmiş ayarlardan farklı seçenekler sunan ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

Fotoğraf düzenleme konusunda kendi el becerilerinize güvenip yeteneklerinizi bir seviye ileriye taşımak istiyorsanız PicDiff isimli uygulama ile tanışmanızın vakti gelmiştir. Photoshop gibi uygulamalardan alışık olacağınız katman mantığı üzerinden işlem yürüten bu fotoğraf düzenleme uygulaması özellikle de her daim popüler olan önce/sonra konseptli çalışmalar hazırlayabileceğiniz araçları elinizin altına getiriyor.

PNG ve GIF gibi arka planı olmadan da kaydedilebilen görsel dosyaları zeminin üstüne yapıştırabilediğiniz bu uygulamada arka planda yer alan fotoğrafları filtreleyip özel bir derinlik katmanız mümkün. Bu fotoğrafların her birini kendi galerinizden seçebildiğiniz gibi hazırladığınız görselleri de galerinize ekleyebiliyorsunuz. Bundan sonrası için atacağınız adımlar size kalmış. Ne var ki, Facebook veya Instagram arkadaşlarınızı çalışmalarınızla etkileyebileceğinizi hatırlatalım.

Ücretsiz bir Windows Phone uygulaması olan PicDiff, fotoğraf düzenleme konusunda yeni fonksiyonlar arayanların hoşuna gidecektir. Arkasında büyük bir bütçeyle gelmeyen bu mütevazi çalışma bağımsız bir yazılımcı olan Adriank'ın ürünü ve bazen yeni yaratıcı fikirler konusunda ufak balıklar daha cesur davranabiliyor.

YORUMLAR