Pirates of Everseas 2015.508.1027.4377 (winphone)

Pirates of Everseas

Pirates of Everseas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pirates of Everseas, korsan gemileriyle, ordularıyla savaşmanız gereken bir srateji oyunu ve Windows Phone'da da ücretsiz.

Pirates of Everseas, denizlerin ve adaların yönetimi ele geçirmeye çalıştığımız bir strateji oyunu. Windows Phone platformunda da ücretsiz olan oyunda amacımız denizde ve karada üstünlüğümüzü ilan etmek.

Korsan temalı strateji oyununda aksiyon hiç eksik olmuyor. Bir yandan adalarda savaşarak toprak sınırlarımızı genişletmeye çalışıyor, diğer yandan denizlere açılarak korsan gemilerini batırmak, kaynaklarını yağmalamak için uğraş veriyoruz. Savaşmanın yanıdna savunma da oldukça önemli. Çünkü biz denizlerde mücadele ederken, aynı zamanda topraklarımızı alt üst etmek, karadaki varlığımızı sonlandırmak isteyen korsanlar ziyaretimize gelebiliyor. Gözümüz hem karada hem de denizde olmalı.

Bir korsancılık oyunu olduğundan oyunun sulu tarafına biraz daha ağırlık verilmiş. Filo oluşturup denizde korsan gemileriyle çarpışmak, ganimetleri toplamak, denizin altında yaratıklarla savaşmak ve gemi enkazlarını araştırmak yapabildiğimiz aksiyonlar arasında. Deniz demişken gemiler için özelleştirme seçeneğinden bahsetmeden olmaz. Gemilerimize gerçekteki gibi çeşitli silahlar iliştirebiliyor ve daha dayanıklı olmalarını sağlayabiliyoruz.

Böylesine zevkli oyunun sadece tekli oyun modu olması düşünülmezdi. Oyunda korsan gemileriyle tek başımıza mücadele etmiyor, diğer oyuncularla güçlü ittifaklar kurarak gücümüzü ve sayımızı artırabiliyoruz. Tabii ki ittifaklarımız kendi başlarına değil, bizim direktiflerimiz doğrultusunda hareket ediyorlar.

Pirates of Everseas, korsan temalı strateji gerektiren harika bir yapım olmuş. Ücretsiz olmasının yanında çoklu oyuncu desteği sunmasıyla, Türkçe olmasıyla tercih edilebilir.

YORUMLAR