Plants vs. Zombies 1.3.0.0 (winphone)
Plants vs. Zombies
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    581

  • Üretici

    PopCap Games

Plants vs. Zombies, bitkilerinizle zombilerin bahçenize girmelerini engellemeniz gereken ödüllü ve popüler bir Windows Phone oyunu.

Plants vs. Zombies, Android ve iOS'ta olduğu kadar Windows Phone'da da en çok oynanan zombi oyunları arasında. Klasiğin dışına çıkarak bitkilerle zombilerin mücadelesini konu alan ödüllü yapım sürekleyici, sıkmayan oynanış sunmasıyla zaman geçirmek için en ideal seçenekler arasında.

Electronic Arts imzasını taşıyan popüler zombi oyununda zombileri öldürmek için elimize balta, tabanca, keskin nişancı tüfeği almıyor, bahçemizin her noktasına ekebileceğimiz tehlikeli bitkileri kullanıyoruz. Zaten adından klasik zombi öldürme oyunlarından farklı bir yapım olduğunu anlamışsınızdır.

Oynanışa geçecek olursam, oyunda tamamen zararlı bitkilerle durdurabileceğimiz 26 türde zombi ile karşı karşıya geliyoruz. Amacımız zombilerin bahçemize dalmasına engel olmak. Bunu başarmak ilk bölümlerde oldukça basit. Çünkü fazla sayıda zombi gelmiyor ve zombiler bahçemize gelene kadar bitkilerimizi döşemiş oluyoruz. Ancak ilerleyen günlerde zombi sayısının artmasıyla oyun zorlaşıyor ve bahçeye gelişigüzel yerleştirdiğimiz bitkileri daha stratejik noktalara koymamız gerektiğini anlıyoruz.

Gece ve gündüz bahçemize, yüzme havuzumuza, çatımıza girmeye çalışkan zombilerle mücadele ettiğimiz oyunda strateji oldukça ön plana çıkıyor. Bitkiler sadece tek bir noktaya bakabildiklerinden çok akıllıca yerleştirmenizi ve bitkilerin zombiler tarafından rahatlıkla ısırıldığını unutmamanızı öneririm. Bitki demişken oyunda istemediğimiz kadar bitki çeşidi mevcut ve bunları zombileri öldürdükten sonra topladığımız altınlarla alabiliyoruz.

Deneme sürümünde sadece macera modunu oynayabildiğimiz, satın aldığımızda ek olarak mini bulmacalar, bulmaca ve serbest stil oynama modlarını sunan Plants vs. Zombies oyunu klasik öldür – ilerle zombi oyunlarından bıkanlar için harika bir seçenek.

YORUMLAR